حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 13 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۴۴
شناسه : 1734
بازدید 525
11

این کتاب در سال ۱۹۵۸ به قلم یک نویسنده و محقق مجارستانی نوشته شد. برخلاف آن‌چه تاریخ رسمی جهان روایت می‌کند و عموم جهانیان تصور دارند، نویسنده کتاب معتقد است که جنگ جهانی دوم را نه آدولف هیتلر، بلکه اشخاص و کانون‌های ذی‌نفوذ و قدرتمند یهودی آمریکا و اروپا با اغراض خاص خود آغاز کردند.

ارسال توسط :
پ
پ


نویسنده: لوئیس مارشالکو
مترجم: دکتر عبدالرحیم گواهی
ناشر: حامیان آزادی قدس (وابسته به جمعیت حامیان آزادی قدس شریف)
چاپ اوّل- سال ۱۳۹۱
قیمت: ۱۳۰۰۰ تومان

این کتاب در سال ۱۹۵۸ به قلم یک نویسنده و محقق مجارستانی نوشته شد. برخلاف آن‌چه تاریخ رسمی جهان روایت می‌کند و عموم جهانیان تصور دارند، نویسنده کتاب معتقد است که جنگ جهانی دوم را نه آدولف هیتلر، بلکه اشخاص و کانون‌های ذی‌نفوذ و قدرتمند یهودی آمریکا و اروپا با اغراض خاص خود آغاز کردند. آن‌ها نه فقط اوضاع و امور را در دوران جنگ بلکه پس از جنگ نیز مطابق برنامه و هدف خود مدیریت کردند و پیش بردند.
در این کتاب چگونگی حضور و نفوذ یهود در ارکان قدرت سیاستگذاری و برنامه‌ریزی اروپا و آمریکای آن زمان و به‌علاوه اسرار ناگفته و پنهان تاریخ آن دوران و بازیگران پشت پرده آن، به صورت بسیار شگفت‌آوری، آن‌چنان بازخوانی و روایت شده است که کاملاً در تقابل با روایت‌های تاریخ رسمی جهان یعنی تاریخ‌نگاری غربی ‌ـ ‌صهیونی است.
لوئیس مارشالکو نویسنده کتاب می‌گوید:
جهان ما با همه قارّه‌های آن ـ به صورت آشکار یا پنهان ـ تحت سلطه این ناسیونالیسم یهودی قرار دارد. این واقعیت را از طریق به کارگیری پاره‌ای روش‌های خاص به وضوح می‌توان نشان داد. در این عصر والای دموکراسی (!) اگر اقدامی ضد یک حکومت، طبقه و یا شخص صورت گیرد، کاملاً مجاز و آزاد و بدون هیچ مخاطره است اما اگر همین کار در مخالفت با یهودیت یا حتی یک یهودی انجام گیرد، یهود بین‌الملل چنین وجود متجاوزی را ـ خواه یک فرد تنها باشد و خواه یک ملّت بزرگ ـ از صحنه زمین حذف خواهند کرد. ما در یک نظم جهانی کاذب، نادرست و گول‌زننده زندگی می‌کنیم؛ در جامعه‌ای نابسامان و بی‌نظم که در لبه یک فاجعه جهانی است. این ملی‌گرایی قومی شیطانی، قدرت جهانی را به دست آورده است. دارای بمب هیدروژنی است و با کوردلی دیوانه‌وار خود می‌تواند تمام جهان و بشریّت را نابود کند. آیا این همه یک کابوس وحشتناک و یا یک خواب بد است؟
برای پاسخ دادن به این پرسش، در ابتدا باید درباره این ناسیونالیسم قومی ]یهودی[ و تاکتیک‌های آن بیشتر بدانیم. آن زمان خواهیم دید که این رؤیای وحشتناک چگونه به واقعیت تبدیل می‌شود.
این کتاب شامل ۱۹ فصل به شرح زیر است:
– قدیمی‌ترین «مرام نازی» در جهان
– معنای مقاومت مسیح (ع)
– تسلّط بر جهان در سه مرحله
– بانکداران میلیونر از بلشویک‌ها حمایت می‌کنند
– حرکت زیان‌آور
– جنایت‌کاران واقعی جنگ
– چرا هیتلر باید می‌رفت؟
– فاتحین واقعی جنگ جهانی دوم
– انتقام از آن ماست
– عید پوریم جدید و نورمبرگ
– بر سر شش میلیون یهودی چه آمده است؟
– تعقیب و آزار اقتصادی و روحی
– جنگ طبقاتی بیولوژیکی با همۀ ملّت‌ها
– یهودیان و بمب اتمی
– خیانت به آمریکا
– تحقّق کامل پروتکل‌ها و نامۀ وداع یک شهید مجارستانی
– مناصب کلیدی قوم یهود
– قدرت‌های سّری
– شورش آزادی‌خواهانۀ مجارستان

ثبت دیدگاه

1 دیدگاه برای “فاتحین جهانی (جنایت‌کاران واقعی جنگ)”
  1. شما بهتر است در شبکه های اجتماعی نیز فعال باشید.

    پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.