حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 13 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۳
شناسه : 4302
بازدید 353
5

«صهیونیسم در مسیر سلطه، ناگفته هایی از توطئه ها و ترفند ها» اثر اندرو کارینگتن هیچکاک است که توسط محمد یاسر فرحزادی به فارسی ترجمه شده و ازسوی انتشارات ساقی در سال۱۳۹۱ چاپ و منتشر شده است. این کتاب در قطع رقعی و شامل ۲۸۳ صفحه می‌باشد. البته عنوان انگلیسی این کتاب” کنیسه شیطان” است. موضوع […]

ارسال توسط :
پ
پ

«صهیونیسم در مسیر سلطه، ناگفته هایی از توطئه ها و ترفند ها» اثر اندرو کارینگتن هیچکاک است که توسط محمد یاسر فرحزادی به فارسی ترجمه شده و ازسوی انتشارات ساقی در سال۱۳۹۱ چاپ و منتشر شده است. این کتاب در قطع رقعی و شامل ۲۸۳ صفحه می‌باشد. البته عنوان انگلیسی این کتاب” کنیسه شیطان” است. موضوع کتاب در رابطه با نسبت یهود با پول است و دارای ۳ بخش اصلی شامل: اسرار خونبار کنیسه شیطان، کنیسه شیطان رویدادشماری پیشینه و دستور کار آن و کلام آخر است.

به گفته نویسنده تنها یک گروه در تمام جنگها و جنایتها نقش دارند و آن “کنیسه شیطان” است. واژه “کنیسه شیطان” از کتب مقدس گرفته شده؛ این گروه در اصل فرقه ای شیطانی و دارای افرادی نخبه، قدرتمند و بسیار ثروتمند است. پیشینه کنیسه شیطان به مردمانی در سرزمین خزر برمی‌گردد که ابتدا بت پرست بودند. پادشاه خرزی‌ها برای جلوگیری از وقوع تهاجم احتمالی مسلمانان و مسیحیان به کشورش، به مردمان خود حکم کرد تا به کیش یهود درآیند. این تغییر آیین مردمان خزری سبب شد که روزی آنان ۹۰درصد تمام یهودیان عالم را شکل دهند و خود را یهودیان اشکنازی بنامند که در حقیقت یهودی نبودند. این دودمان،با فریبکاری و توطئه چینی ثروت جهان را غصب می‌کنند و فلسطین را به عنوان حق مسلم خود مطالبه می‌کنند.

خاندان روچیلد، نماد امروزی از شخصیت دیرین و مثال یهود حریص به پول است که از همه ابزار و وسایل استفاده می‌کند تا سرمایه خود را دو برابر، چند برابر یا حتی صد برابر افزایش دهد.

در این پروسه، جنایت، قتل، جنگ، تحریف و…به وسعت تمام و به آسانی صورت می‌گیرد تا یهود به آمال خود در قالب حکومت واحد جهانی و استیلای پول و سرمایه به تمام مقررات و شئون بشر برسد.

این کتاب در قالبی جدید، حقایقی ار جنایات و رویدادهای تاریک این گروه در رسیدن به قدرت جهانی را بازگو می‌کند.

بر اساس مندرجات این کتاب، سیطره یهود بر ایالات متحده، مردم آمریکا را به بردگان و مزدوران در خدمت حکومت یهود تبدیل کرده است؛ یهودیان به خاطر تمایل به استفاده از قدرت پول برای ارتقای نژاد و آتیه خود، حکومت استبدادی را بر ایالات متحده بنیان نهاده‌اند.

این حکومت پیامدهای ناگواری بر جنگ و صلح جهان، ثبات و بی‌ثباتی اقتصادی جهان و… دارد.

نویسنده کتاب تصریح می‌کند: در واقع ایالات متحده به مستعمره اسرائیل تبدیل شده است. ما مردمان آمریکا همانند محافظ شخصی، کارچاق کن و قاتل مزدور یهودیان در سراسر جهان عمل می‌کنیم. ما به خاطر منافع یهودیان، سخت مشغول تبدیل کل دنیا به زندانی بسیار بزرگ هستیم. ما نگهبانان این زندان و جلادان آن هستیم؛ یهودیان رؤسای این زندان هستند و مردم سیاره زمین، زندانیان آن.

نویسنده، تشکیلات و سازمان توطئه گر جهانی یهودیان را «کنیسه شیطان» نامگزاری کرده و می‌افزاید: هدف نهایی کنیسه شیطان به فساد کشاندن روح و جان انسان، نابود کردن حکومت‌های مستقل و به بردگی کشیدن جهان در سایه‌ی حکومت استبدادی است. آنان به صورت دائمی و ادواری در عرصه نظم جهان نقش آفرینی می‌کنند، باعث بروز جنگ‌ها و حوادث می‌شوند د به آشفتگی اقتصادی و بی‌ثباتی اجتماعی دامن می‌زنند. آشفتگی و هرج و مرج، موتور پیشرفت آنان است؛ تا زمانی که در نهایت تمام بشریت از توان بیفتد و به این ترتیب مردم در جای جای جهان از شدت ناامیدی خواستار میانجی‌گری قدرت جهانی یعنی قدرت کنیسه شیطان شوند.

آنها مصمم‌اند با راه انداختن خون و خون‌ریزی و به تباهی کشاندن زمین، ” مدینه فاضله یهود” را که مدت‌ها انتظار آن را می‌کشند ایجاد نمایند.

در ادامه کتاب، به رویدادهای بسیار مهمی در تاریخ دنیای غرب، به خصوص از به قدرت رسیدن اولیور کرامول(سال۱۶۴۹م) در انگلستان تا سال ۲۰۰۴م،  اولین سال ریاست جمهوری جرج بوش پسر در آمریکا، با آثار و پیامدهای آن حوادث اشاره شده است.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.