حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 21 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۲۳ آذر ۱۳۹۰ - ۱:۳۰
شناسه : 3656
بازدید 223
3

رژیم صهیونیستی طی یك سال گذشته قوانینی را تدوین و تصویب كرده كه براساس آن، آنها موجودیت فلسطینی‌های ساكن اراضی ۴۸ را نشانه گرفته است. به گزارش خبرنگار فارس، یك مركز حقوقی مدافع حقوق فلسطینی های ساكن اراضی اشغالی ۱۹۴۸ به نام مركز “عدالت ” با انتشار بیانیه‌ای كه نسخه‌ای از آن را در اختیار […]

ارسال توسط :
پ
پ


رژیم صهیونیستی طی یك سال گذشته قوانینی را تدوین و تصویب كرده كه براساس آن، آنها موجودیت فلسطینی‌های ساكن اراضی ۴۸ را نشانه گرفته است.
به گزارش خبرنگار فارس، یك مركز حقوقی مدافع حقوق فلسطینی های ساكن اراضی اشغالی ۱۹۴۸ به نام مركز “عدالت ” با انتشار بیانیه‌ای كه نسخه‌ای از آن را در اختیار فارس قرار داد، اعلام كرد: قوانین نژادپرستانه جدیدی كه در پارلمان رژیم صهیونیستی تصویب شده‌ است، نه تنها موجودیت فلسطینی‌های ساكن اراضی اشغالی ۴۸ را نیز به صورت مستقیم یا غیر مستقیم نشانه گرفته‌اند.
وی افزود: آمارهای موجود ثابت می‌كند، در زمان حاضر تقریبا هر یك هفته یك قانون نژاد پرستانه جهت تصویب به پارلمان رژیم صهیونیستی ارائه و یا در جلسات آن جهت تصویب مطرح می‌شود.
این گزارش می‌افزاید: از جمله اهدافی كه در پس تصویب چنین قوانینی دنبال می‌شود، سلب حق و حقوق شهروندی فلسطینی‌ها است.مركز عدالت در گزارش خود به ۲۰ قانون و لایحه جدید اشاره می‌كند كه تمامی آنها علیه اقلیت فلسطینی ساكن سرزمین‌های اشغالی تصویب شده یا درحال تصویب هستند و موجودیت و حق و حقوق این فلسطینی‌ها را تهدید می‌كند و از جمله مهمترین آنها لایحه‌ای است كه قرار است، جهت تصویب به كنست ارائه شود و بر اساس آن حق “شهروندی ” فلسطینی‌های ساكن سرزمین‌های اشغالی كه از سوی دستگاه های دولت اسرائیل به اقدامات تروریستی متهم شوند، از ایشان سلب خواهد شد.
رژیم صهیونیستی بدین وسیله تلاش می‌كند، شهروندی فلسطینی‌های ساكن سرزمین‌های اشغالی ۴۸ را منوط به تبعیت از این فرضیه نماید كه در “شهروندی بدون وفاداری نه “.
مركز عدالت تاكید می‌كند: از جمله مهمترین قوانینی كه قرار است كنست در مورد اسرا و بازداشت شدگان فلسطینی تصویب كند، لایحه ای است كه حقوق اساسی این گروه از فلسطینی‌ها را نقض و خواستار تشدید و گسترش روند ربودن فلسطینی‌ها و بازداشت آنها است.
شماره خبر :   ۱۱۶۵۶

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.