حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 13 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳
شناسه : 4323
بازدید 182
3

  بسمه تعالی اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم آزادی سراسر فلسطین و نابودی اسرائیل همواره از مهمترین آرمان های انقلاب اسلامی قبل و بعد از پیروزی آن بوده، هست و خواهد بود که از سوی حضرت امام (ره) مطرح و توسط خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای […]

ارسال توسط :
پ
پ

 

بسمه تعالی

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

آزادی سراسر فلسطین و نابودی اسرائیل همواره از مهمترین آرمان های انقلاب اسلامی قبل و بعد از پیروزی آن بوده، هست و خواهد بود که از سوی حضرت امام (ره) مطرح و توسط خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مورد تأکید بوده است. روز جهانی قدس تبلوری از تعهد به این آرمان مقدس است که از اولین سال پیروزی انقلاب اسلامی، درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان تعیین و همواره تا کنون به شکل برجسته و اثرگذار در کشور های جهان برپا گردیده است.

روز جهانی قدس با هدف ایجاد وحدت در میان مسلمین و آزادگان جهان و سازمانهای فلسطینی بر آن است تا خیزش و خروشی مردمی را علیه استکبار و اشغالگری سامان دهد و راهی باشد برای غلبه مستضعفین بر مستکبرین جهان.

 در روز جهانی قدس چهره کریه صهیونیسم کودک کش و وحشی به جهانیان هویدا شده و ترفند ها و توطئه آنها برای ایجاد تفرقه و نفاق در میان مسلمانان بر ملا میشود و بیش از پیش بر جهانیان ثابت می شود که این روز، روزی جهانی است.

هم اکنون رژیم صهیونیستی با سابقه و کارنامه ای مملو از وحشیگری و جنایات ظرف ۶۸ سال گذشته بر آن است تا با تحرک در مجامع بین المللی و تطمیع دست نشانده های زبون خود، مشروعیت ساختگی برای خود ایجاد کند و همراه با همپالگی رژیم آل سعود خود در دستگاه حقوقی سازمان ملل متحد کسب وجه نماید.

رژیم صهیونیستی با طراحی و اجرای توطئه اختلاف مذهبی در میان مسلمانان و حمایت همه جانبه از گروه های سلفی و تکفیری برآن است تا با ایجاد حاشیه امن برای خود، منطقه را به آشوب کشیده، ذخایر امت اسلامی را منهدم کند و با کشتار جوانان، نیروی انسانی این ملت را از بین برده و نسبت به فرسایش ارتش های قدرتمند منطقه در برابر خود، موجودیتی ضعیف و بی اثر بسازد.

رژیم صهیونیستی با سرمایه گذاری در پروژه عادی سازی روابط کشور های منطقه، به دنبال تقویت ایده حمایت از فلسطین بدون نابودی اسرائیل است. ایده ای که متاسفانه از سوی برخی از سازشکاران و غفلت زدگان منطقه نیز مورد توجه واقع شده  و در مرحله اجرایی شدن است.

هم اکنون با توجه به تمام برنامه های شیطانی این رژیم در منطقه و جهان و مشخص شدن مرزهای تعهد و خیانت حامیان راستین و دروغین آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه جانبه غرب و استکبار از این توطئه های شوم مبنی بر تهدید و جنگ طلبی و تجزیه در کشور های اسلامی، کماکان شعله های سوزان انتفاضه جان بی ارزش و نامشروع این رژیم را در برگرفته است و فلسطین به سوی مسلح شدن وشمولیت مقاومت پیش میرود.

در زمانی که رژیم صهیونیستی تصور می کرد که با انحراف جریان بیداری اسلامی، محور مقاومت را محدود و مهار کرده است، شاهد رشد عملیات فردی با ابتکارات و نوآوری های مبارزاتی از جمله ساخت سلاح و تیربار وانجام عملیات در قلب این پیکره منحوس هستیم. تا تاییدی باشد بر راه آن پیر سفر کرده مقاومت که “مسئله فلسطین جز با مسلسلهای متکی” بر ایمان حل نمی شود.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ضمن محکومیت استمرار کشتارها و کودک کشی های رژیم اشغالگر و دست اندازی های بیهوده صهیونیسم بر حریم محور مقاومت در بحرین و عراق و سوریه و یمن ودولت های مسلمان حمله برده و تلاش دارد با عادی سازی ارتباط خائنانه پوششی بر جنایات روزافزون خود بگذارد.

این کمیته از امت اسلامی می خواهد تا با حضور پرخروش خود در روز جهانی قدس نمادی از اراده پولادین و دشمن شکن خود در مقابل این همه هجمه رسوا و زبون را به نمایش گذارند و نشان دهند که آزادی سراسری فلسطین جز با محو رژیم پلید صهیونیستی میسر نمیشود و هرگونه طرح و برنامه ای برای امنیت و مشروعیت بخشیدن به موجودیت این رژیم محکوم به شکست است و برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر از سوی هر دروغگو و مسلمان نما را خیانت آشکار به اسلام و مسلمانان و فلسطین شمارند، و آن را ننگی بزرگ و عار تاریخی برای دشمنان خدا و دین می شمارند که خداوند فرمود:

و ان یرید و اخیانتک فقد خانو الله من قبل فامکن منهم و الله علیم حکیم  سوره مبارکه انفال آیه ۷۱

و باید بدانند که عذاب خداوند و لعن و نفرین همه شهدا و خانواده هایشان، آنها را نابود خواهد کرد.                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                      ان ربک لبالمرصاد    سوره مبارکه فجر آيه ۱۴

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین

۸ تیرماه ۱۳۹۵ – ۲۲رمضان المبارک ۱۴۳۷

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.