حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 13 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۱
شناسه : 3032
بازدید 185
3

بسمه تعالي       روز جهاني قدس بعنوان يك راهبرد اصولي ، ظرف ۳۷ سال گذشته ظرفيت بزرگي از اراده مسلمين و ملتهاي آزاده در برابر زياده خواهي صهيونيسم و حاميان آن در سطح منطقه و جهان ايجاد كرده است .       اين اقدام هوشمندانه كه از سوي حضرت امام خميني (ره) […]

ارسال توسط :
پ
پ

بسمه تعالي

      روز جهاني قدس بعنوان يك راهبرد اصولي ، ظرف ۳۷ سال گذشته ظرفيت بزرگي از اراده مسلمين و ملتهاي آزاده در برابر زياده خواهي صهيونيسم و حاميان آن در سطح منطقه و جهان ايجاد كرده است .

      اين اقدام هوشمندانه كه از سوي حضرت امام خميني (ره) و بلافاصله پس از پيروزي انقلاب اسلامي در ايران طراحي و اجراء گرديد با اين هدف تاكنون پيگيري شده است كه راه حل قضيه فلسطين را در چارچوب جهاني و با همت و تلاش تمام مؤمنين و آزاده گان جهان صرف نظر از دين و نژاد، مورد توجه قرار دهد . چنان كه در پيام سال ۱۳۶۱امام (ره) شاهد هستيم : 

« مسئله قدس يك مسئله شخصي نيست و يك مسئله مخصوص  به يك كشور و يا مسئله مخصوص به مسلمين جهان در عصر حاضر نيست، بلكه حادثه اي است براي موحدين جهان و مومنان اعصار گذشته و  حال و آينده، از روزي كه مسجدالاقصي پي ريزي شد تا آنگاه كه اين سياره در نظام هستي در گردش است . »

     و هم اكنون با خروش ملتهاي مسلمان و غير مسلمان و اقدام  عملي آنها همچون راه اندازي كاروانهاي شكست حصر غزه از كشورها و مليتهاي مختلف، شاهد تحقق اين نگاه و ايده هستيم . به همين دليل نيز مردم مسلمان فلسطين از كرانه باختري تا نوار غزه با اميد به حمايت جهاني در زندانهاي صهيونيستي مقاومت مي كنند و در اردوگاه آوارگان اميد به بازگشت را در خود زنده نگه مي دارند تا ظفر يابند .

    در مقابل سياستمداران اشغالگر نيز در برابر اين رويكرد جهاني با سياستهاي غلط خود ناكام  مانده اند . سياست هايي همچون ايجاد داعش، كه نابودي منابع كشورهاي اسلامي و كشتار مسلمانان را درپي دارد . سياست هايي كه در همدستي با آل سعود در حمله به يمن استقلال طلبي مسلمين را هدف گرفته است . سياست هايي كه با تعرض به ساحت قدسي مسجدالاقصي قداست اماكن مذهبي و وحدت مسلمين را نشانه رفته است و سياست هايي كه با تطميع و تـهديد به دنبال استقرار سازشكاري و صلح ناعادلانه در منطقه است .

      ولي غافل از اينكه خلف صالح حضرت امام (ره) با تأكيد بر برپايي روز جهاني قدس و پيگيري مجدانه آرمان رهايي قدس شريف، آزادي فلسطين از نهر تا بحر را سر مي دهد تا نشان دهدكه كماكان مهمترين مسئله جهان اسلام آزادي فلسطين است كه جز با محو صهيونيسم ميسر نخواهد شد . و اين زوال در راه است و انشاءا…در آينده نزديك اين وعده خداوند نيز محقق خواهد شد .

     كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين با تشكر از حضور هر ساله ملت غيور ايران اسلامي و آزاده گان و مسلمانان جهان در روز جهاني قدس، از آحاد امت اسلامي مي خواهد كه با افزايش هوشياري و بصيرت خود نسبت به توطئه هاي صهيوني براي ايجاد تفرقه در صفوف مستحكم جبهه مقاومت در سوريه، عراق، لبنان و يمن و … روز جهاني قدس سال جاري را  تجلي وحدت امت اسلامي و ملتهاي آزاده در برابر استكبار و صهيونيسم قرار دهد و با حضور پررنگ خود در اين هماورد جهاني نشان دهد كه جبهه مقاومت با فشار در پرونده هسته اي، حمله ددمنشانه به يمن و وحشيگري داعش در ممالك اسلامي، اجازه ايجاد خللي در عزم خود براي استقلال و آزادي را نخواهد داد.                      

كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين

پانزده تير ماه ۱۳۹۴

نوزدهم رمضان المبارك ۱۴۳۶

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.