حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 21 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۰۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
شناسه : 6943
بازدید 246
2

 کوکاکولا+ پپسی: دسیسه گری، غارتگری، و قتل مردم جهان کوکاکولا و  پپسی؛   نام  های آشنا و  مشهور  در ایران و جهان. نام  ها و نشانه  هایی که حتی کودکان و خردسالان نیز با آن  ها آشنا هستند. در هیچ شهر، خیابان و گذری نیست که نام و نشانه  ای از آن  ها نباشد. مغازه  ها […]

ارسال توسط :
پ
پ

 کوکاکولا+ پپسی: دسیسه گری، غارتگری، و قتل مردم جهان

کوکاکولا و  پپسی؛   نام  های آشنا و  مشهور  در ایران و جهان. نام  ها و نشانه  هایی که حتی کودکان و خردسالان نیز با آن  ها آشنا هستند. در هیچ شهر، خیابان و گذری نیست که نام و نشانه  ای از آن  ها نباشد. مغازه  ها و سوپر مارکت  های کوچه  ها و پس کوچه  های شهر ما، شهر شما، شهر آن  ها، آغوش خود را بر روی این غریبه  ها گشوده  اند. غریبه  های آشنایی که نه تنها برای جسم و جان فرزندان این سرزمین جز زیان و ضرر، حاصلی ندارند بلکه با فرهنگ، تمدن و ارزش های این آب و خاک سر ستیز و کینه دارند. راه  زنانی که جز به غارت، چپاول دارایی و ثروت مردم نمی  اندیشند. غارت  گرانی که جز به راه  زنی و تاراج مال مردم فکر نمی  کنند. دشمنان کمین کرده و توطئه  گران قسم خورده  ای که طرحی جز نیستی و نابودی مردم ندارند.

صاحبان و مالکان این دو شرکت بزرگ بین المللی، از جمله اعضای تیم قدرتمند و ذی  نفوذ اشرافیت پول سالار صهیونی  اند که رأی و نظر آن ها در برنامه  ریزی و سیاست گذاری نظام سلطه فراماسونری و صهیونیستی جهان تأثیر گذار و نافذ است.

آن ها در خون ریزی ها، جنگ ها و کشتارهای مختلف جهان معاصر از جنگ جهانی اول و دوم، تا قتل  عام مردم بوسنی، فلسطین، لبنان، افغانستان، عراق، سومالی، پاکستان و جنگ های به اصطلاح قومی و قبیله  ای در آفریقا، سهم و مشارکت عمده و ویژه داشته و دارند.

راستی! این غریبه های قاتل و غارتگر در نقطه کانونی تحولات امروز جهان چه می  کنند؟ این بیگانه  های جانی و آدم  کش چگونه وارد مهد تمدن اسلام شده  اند؟ چه کسانی دروازه  های مرکز بیداری جهانی را به روی آن ها گشوده  اند؟ چه کسانی از حضور این دسیسه  گران و دشمنان قسم خورده امت اسلامی در سرزمین اسلام سود می  برند؟

دولت، مجلس، مراکز قضایی، امنیتی و انتظامی ایران اسلامی حضور و نفوذ گستردة این غول  های غارتگر خون  آشام را چگونه توجیه می  کنند؟ صدا و سیمای جمهوری اسلامی (این دانشگاه ملی و سراسری)، رسانه  های مطبوعاتی و …، تا کی می  خواهند در این باره سکوت کنند؟

چرا نباید مردم شهیدپرور، فداکار و سلحشور ایران اسلامی از هویت و ماهیت پلید این کمپانی  های جهان  خوار و صاحبان آن  ها آگاهی و شناخت لازم را نداشته باشند؟

چه کسانی در این ناآگاهی عمومی نقش و سهم داشته و به آن دامن می  زنند؟

متن زیر گزیدة نوشته  ای از تونی کارتالوچی،۱ نویسنده و روزنامه نگار فعال سیاسی و اقتصادی آمریکا است. او معتقد است که شیوه های رفتاری و عملکرد این شرکت  ها در جهان امروز، «شرورانه»۲ و تهدید و خطر جدی علیه آرامش، سلامتی و امنیت مردم جهان است.

این نویسنده با اشاره به موقعیت، سهم و جایگاه دو شرکت پپسی وکوکاکولا در سیاست گذاری ها، جنگ افروزی ها و طراحی اقدامات جنایت کارانه علیه کشورها و ملت های مستقل و آزادی خواه، در ادامه می  افزاید:

«کوکاکولا و پپسی شرکت  هایی هستند که بدون وجود آن  ها نه تنها می  توانید زندگی راحتی داشته باشید بلکه بدون آن  ها، زندگی بهتری خواهید داشت.»۳

او این کمپانی بین  المللی را عضو مراکز و نهادهای فراقانونی، تأثیرگذار و تصمیم ساز نظام سلطه صهیونی جهان قلمداد می  کند که همواره در حال دسیسه و توطئه هستند:

«در ابتدا باید روی کوکاکولا و پپسی تمرکز کنید. این دو شرکت بسیار شبیه یکدیگر، هم در موسسه بروکینگز و هم در شورای روابط خارجی عضویت دارند. این دو نهاد، آمیزه ای از اعضای غیر منتخب و فراقانونی هستند که سیاست  های جهانی، جنگ های جهانی و روش های اجرایی آن ها را در جهت منافع اعضای شرکتی خود دسیسه چینی و اجرا می کنند؛ کاری که به بهای خون و ثروت شما تمام می شود.»۴

توطئه علیه مردم ایران

کمپانی  های کوکاکولا و پپسی هر دو، عضو آن دسته از نهادها و باشگاه  های ذی نفوذ و تأثیر گذار در عرصه جهانی هستند که طرح  ها و توطئه  های آن  ها می  تواند منطقه  ای از جهان را به آشوب، نا آرامی، جنگ، کشتار و ویرانی سوق دهد.

تونی کارتالوچی در ادامه به صراحت چنین اشاره کرده است:

«پپسی و کوکا هر دو از اعضای شرکتی مؤسسه بروکینگز هستند که برای مثال، گزارش «ایران از کدام راه را منتشر کرده است. این گزارش با ذکر جزییات، برنامه تغییر رژیم در ایران را تبیین و توصیه می  کند. شیوه  های پیشنهاد شده در این گزارش از انقلاب  های رنگی با بودجه خارجی و عملیات  های نظامی مخفیانه گروه  های تروریستی مسلح «از جمله مجاهدین خلق ایران» تا تهاجم تمام عیار را در بر می گیرد.

حتی اگر باورداشته باشید که ایران، خطری آشکار و آنی را متوجه ما می کند، آیا این وظیفه نمایندگان منتخب ما نیست تا در مورد اقدامی که باید انجام شود، تصمیم گیری کنند؟ حتی اگر کار آنها مستلزم این است که کاملاً پنهان و محرمانه باشد، چگونه آمریکا به عنوان یک جامعه دموکراتیک، وجود سازمانی را بر می تابد که بودجة آن را شرکت  هایی خاص تأمین می  کنند و کارشناسانی خارج از حیطه و کنترل و هر نظارتی جهت  گیری سیاست  های آمریکا را تعیین کنند؟»

بخش هایی از مفاد گزارش «ایران از کدام راه؟» که از سوی این شرکت  ها و نهادها تهیه شده بدون هرگونه توافق و یا اطلاع مردم آمریکا [به مرحله اجرا در آمده] و به واقعیت پیوسته است.

یک نمونه دیگر، شورای روابط خارجی است که هم پپسی و هم کوکا، نمایندگان شرکتی آن هستند. بسیاری از گزارش  هایی که این شورا انتشار می  دهد، در نهایت، به سیاست  های جاری آمریکا تبدیل می  شود. در این جا نیز تجار، بانک داران و صاحب نظران سیاسی غیر منتخب که بودجه آن را صاحبان منافع شرکتی خاص تأمین می  کنند، سکان هدایت سیاست  های آمریکا را در دست دارند؛ از جمله تدوین بسیاری از قوانین، مقررات و ساختارهای مالیاتی که از منافع انحصاری صاحبان شرکت  های غول آسایی چون پپسی و کوکا حفاظت می  کند.

محمدجواد نعمتی

پاورقی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

۱٫ Tony Cartalucci

۲٫ ر. ک: سیاحت غرب، مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما، شماره نود و چهار، به نقل از http://landdestroyer.blogspot.com/2011/04/destroy-globalists.html

۳٫ همان

۴٫ همان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.