حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 21 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1210 تعداد نوشته های امروز : 0×
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
شناسه : 4097
بازدید 150
4

صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در تهران از كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين در رياست جمهوري ديدار كرد. صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در تهران ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز دوشنبه ۳ اسفند ۹۴  طي ديداري از كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين در نهاد رياست جمهوري  با آقاي سلطانشاهي و كاركنان آن واحد ديدار […]

ارسال توسط :
پ
پ

صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در تهران از كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين در رياست جمهوري ديدار كرد.

صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در تهران ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز دوشنبه ۳ اسفند ۹۴  طي ديداري از كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين در نهاد رياست جمهوري  با آقاي سلطانشاهي و كاركنان آن واحد ديدار و به گفتگو نشست.

در اين ديدار ابتدا سفير فلسطين و مقدم السفراي جمهوري اسلامي ايران از كليه بخشهاي كميته و مركز مطالعات فلسطين بازديد و با فعاليتهاي اين مجموعه و توليدات آن آشناگرديد. كتابخانه تخصصي مركز مطالعات فلسطين، آرشيو نشريات و نقشه ها و آرشيو ديجيتالي از جمله واحد هاي مورد بازديد بودند.

در ادامه اين بازديد ايشان نشستي صميمانه با آقاي عليرضا سلطانشاهي دبير كميته و مسئول مركز مطالعات فلسطين و سپس با كاركنان اين مجموعه داشتند. در اين نشست دبير كميته در سخناني ضمن خير مقدم و ياد آوري  لقب شيخ السفرا به ايشان، مقارن دانستن ايام تبديل سفارت رژيم صهيونيستي به سفارت فلسطين و اخراج ۳۰ ديپلمات صهيونيست در همين ايام را يادآور شدند و گفتند: اين مسئله يكي از بهترين اتفاقات در  جمهوري اسلامي ايران است  كه نشان از حمايت و ياري بي شائبه به مردم مظلوم فلسطين دارد.

آقاي سلطانشاهي ضمن يادآوري محروميتهاي متعدد مردم فلسطين و تشابه وضعيت كميته  به آن، امكانات محدود را از جمله موانع موجود در مسيرتحقق برنامه هاي كميته دانستند و گفتند: دسترسي به موسسات و مراكز علمي، فرهنگي و مطالعاتي در داخل فلسطين و ساير كشورهاي عربي و اسلامي از مهمترين برنامه هاي اين مركز بوده و   مي باشد كه تا كنون به صورت كامل محقق نشده است. ايشان ضمن يادآوري تلاش همكاران در مركز از زحمات آنان قدرداني كردند.

آقاي زواوي نيز در ادامه با اظهار اينكه آقاي سلطانشاهي دوست بزرگوار بنده و ادامه دهنده بخشي از انقلاب فلسطين مي باشد، از بابت احترام و تكريم به ايشان و همراهان، بسيارخوشحال  و احساس شعف نموده و گفتند: با ورود به مركز گويي اينكه وارد فلسطين شده ام. بوي كتابها و نشريات و مجلات در اينجا مرا بس مشعوف نمود و مرا نسبت به انجام كارهاي نكرده در طي سي سال گذشته خاطر جمع نمود. . ايشان در پاسخ به سوالات دبير كميته موارد قابل تاملي را بيان نمودند. از جمله در  اشاره به محروميت كميته در سخنان آقاي سلطانشاهي گفتند: اولا همين محروميت سبب گرديده كه اين مركز مطالعات تا اين اندازه غني باشد و در صورتي كه با داشتن توان مالي و بودجه هاي فراوان يقيناً امروز شاهد اين مجموعه نمي شديم. ثانياً آنقدر مجموعه با شكوه است كه كسي در بدو ورود و مطالعه در آن خصوص چيزي نمي تواند به اين مركز ياد دهد. بلكه ياد خواهد گرفت كه چگونه عمل كند.

آقاي زواوي خطاب به آقاي سلطانشاهي بيان داشت كه سرباز گمنام بودن بهتر از سردار مشهور بودن است.

 در پايان  زواوي نسبت به مرتبط كردن مركز به جهات ذيربط وتحصيل امكانات فرهنگي و ايجاد ارتباط موثر و استفاده بهينه با مراكز مذكور را خاطر نشان كردند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.